Our Services

Від Ідеї
до
реалізації

Будь вільним

Ми надаємо послуги маркетингу, розробки та комерції у комплексі, що дозволяє не шукати кілька підрядників. Готові допомагати вам лише з тими сферами в яких ми найкращі.

Працюємо з будь-яким бюджетом тому, що вважаємо, що будь-яка робота є досвідом. Набуваючи більше навиків ми здатні ефективніше реалізовувати будь-які ваші ідеї.

Консалтинг

Перш за все потрібно зрозуміти куди рухається ваш бізнес. Ми допоможемо визначити перспективні напрямки розвитку та продумаємо зміни, які необхідні для досягнення поставлених цілей. Забезпечимо розробку маркетингової стратегії, неймінгу та копірайтингу, контент-маркетингу, інтеграцію CRM-систем і ефективного PR’у.

Брендинг та дизайн

Ми вміємо створювати нові бренди та виводити їх на ринок. Процес брендингу включає розробку візуального образу та носіїв фірмового стилю, веб та мобільний дизайн. Важливо створювати усі елементи від гайдбука до креативної концепції.

Web i mobile розробка

Ми створимо ефективний веб-сайт та забезпечимо його технічну підтримку. Ми вміємо створювати стильні і ефективні (лідо генеруючі) лендінг пейджі, а також iOS та Android додатків; допоможемо застосувати вдалі рішення для електронної комерції.

Інтернет-маркетинг

Якісна робота інтернет-маркетингу реалізує збільшення кількості заявок та продажів з вашого сайту. Ми ефективно працюємо з контекстною рекламою, SMM та e-mail-маркетингом - канали, котрі працюють найякісніше, коли потрібно швидко збільшити продажі.

Медіа продакшн

Знаємо силу і цінність образу. Вміємо за його посередництвом дістатися до вашого клієнта. MOLOKO Marketing Agency створить інтерактивну і професійну фото та відеозйомку, а також 3d візуалізацію продукції вашого бренду, яка підкреслить найтонші особливості вашого продукту.